Vykupujeme skot za německé ceny

Meindl Metzgerei GmbH je německá rodinná firma s více než 40 letou tradicí. V masném průmyslu podnikáme již od roku 1973. Počátkem roku 2010 jsme rozšířili svou působnost i na český trh se skotem (celá ČR). Vykupujeme býky, krávy, jalovice za nejvyšší ceny. Zaručujeme seriózní a rychlé jednání.

Zaujala-li Vás naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat. Veškeré náležitosti můžete řešit přes našeho zástupce pro Českou republiku pana Josefa Nakládala.

Více o firmě Metzgerei Meindl

Zástupce pro ČR
Zástupce pro ČR - Josef Nakládal
Josef Nakládal
+420 739 177 311
nakladal@metzgerei-meindl.cz

 

SE SKOTEM OBCHODUJEME PŘES 40 LET

Historie firmy sahá až do roku 1973, kdy její zakladatel pan Hans Meindl začal provozovat obchod se skotem. V současné době firma Meindl Metzgerei GmbH zaměstnáváme přes 70 zaměstnanců. Vlastníme celkem prodejen a 3 pojízdné prodejny. Pomyslným srdcem firmy je továrna na zpracování masa a výrobu masných výrobků, která byla zcela nově vystavěna v roce 2004 a vyhovuje těm nejpřísnějším evropským normám. Náš roční obrat z prodeje masa a uzenin činí více než 5 mil. eur.

Centální budova firmy Meindl Metzgerei GmbH Centální budova firmy Meindl Metzgerei GmbH

Kontakt na nás je: Meindl Metzgerei GmbH, Alte Weidinger Str. 2, 92539 Schönsee. Odkaz na oficiální firemní webové stránky v němčině naleznete na adrese www.metzgerei-meindl-gmbh.de.

CENA ZA VÁŠ SKOT

Uvedené výkupní ceny jsou za 1 kg Jatečně Úpraveného Těla (JUT). Cena se odvíjí od konkrétního kusu skotu. Hlavními kritériemi při posuzování skotu je jeho celková masitost a tučnost.
Z ceny za jeden kus skotu je odečítána částka 40 € za konfiskát, transport a pojištění.

Býci Krávy Jalovice
3,1 - 3,40 € / Kg JUT 2,1 - 2,80 € / Kg JUT 3,07 - 3,30 € / Kg JUT

Uvedené ceny se vztahují na skot o hmotnosti nad 350 kg (JUT). Cena za skot o hmotnosti menší než 350 kg (JUT) se stanovuje individuálně.

JAK BUDE NAŠE SPOLUPRÁCE VYPADAT

Postup při výkupu vašeho skotu

Chováte nebo vlastníte skot a chcete ho prodat? Potom není nic jednoduššího, než kontaktovat našeho zástupce pro Českou republiku pana Josefa Nakládala. Ten si s Vámi domluví termín schůzky, při které si prohlídne Vámi nabízený skot. Společně se dohodnete na ceně a termínu, ve kterém si pro skot přijedeme. Při převzetí skotu bude uzavřena ve dvou kopiích smlouva, která bude obsahovat všechny údaje potřebné pro uzavření obchodu. Ve smlouvě bude také uvedeno Vaše číslo účtu, na který Vám budou nejpozději do 3 dnů zaslány peníze.

JAK PŘEVÁŽÍME SKOT

Vlastníme tři vozy na přepravu skotu. Všechny jsou vybaveny nástavbami speciálně určenými pro převoz skotu. Vnitřní prostory vozů jsou odděleny uzavíratelnými příčkami, takže je při převozu zaručena maximální bezpečnost přepravovaných zvířat. Nástavby mají speciální litou gumovou podlahu. Pro nástup skotu do vozidla slouží zadní sklopná rampa. Dohromady vozy pojmou 40 kusů skotu.

Vozy pro přepravu skotu - Meindl Metzgerei GmbH

VOLEJTE
+420 739 177 311